درباره ما

درباره خدمات ما در تعمیرات در محل

سایت تعمیرات در محل ، جهت رفاه حال مشتریان راه اندازی شده است. تیم حرفه ای تعمیرات در محل در استان البرز و در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد. بکارگیری متخصصان خبره در این زمینه باعث شده تا مشتریان زیادی در طی این سالها با ما همکاری داشته باشند. ما میکوشیم برند های معتبر را در کرج تحت پوشش تعمیرات قرار دهیم.

تعمیرات تخصصی برند های معتبر مانند : ال جی – سامسونگ – دوو – کنوود – اسنوا – ویرپول – هیمالیا – مابه – وایت هاوس – جی پلاس و … در این مجموعه انجام میگیرد.

بهره گیری از دانش روز و آشنایی با فناوری و کارکرد این دستگاه ها باعث شده تا بتوانیم براحتی و با کمترین هزینه دتسگاه معیوب شما را تعمیر کنیم.

متخصصین دوره دیده

تیم ما متشکل از متخصصین دوره دیده و با تجربه است. ما در زمان و هزینه های شما صرفه جویی میکنیم. همین حالا با ما تماس بگیرید.

سایت های خلاقانه

راه اندازی وب سایت تعمیرات در محل جهت سهولت درخواست تعمیر برای مشتریان راه اندازی شده است. شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست ارسال متخصص را به محل ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

زمان بندی دقیق

ما میکوشیم تا بدون تاخیر در زمان تعیین شده در محل شما حاضر شویم. روی ما حساب کنید.

تخصصی و حرفه ای

تیم تعمیرات در محل بسیار حرفه ای و با دانش است. میتوانید هر مشکلی را براحتی با ما حل کنید. نگران نباشید ما آماده ایم.

گارانتی تعمیرات

تمامی تعمیرات شرکت ما دارای گارانتی بوده و میتوانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید. پشتیبانی ما فعال است.

تامین قطعات

تعمیرات در محل میتواند تمامی قطعات معیوب دستگاه شما را تعویض نماید. ما در تامین قطعات حرفه ای هستیم. تمامی دستگاه های موجود در ایران را میتوانیم تعمیر کنیم و به خود میبالیم.

قابلیت ها توسط تیم پشتیبانی تعمیرات در محل

تمام مراحل تعمیرات ما دارای پشتیبانی است و شما میتوانید تمام مراحل را در تماس تلفنی با کارشناسان ما پیگیری و از روند کار مطلع شوید. تنها کافیست با ما تماس گرفته و مراحل انجام کار را جویا شوید. ما نظارت کامل بر عملکرد متخصصین خود داریم و ضمانت کاری ارائه میکنیم.

فهرست